Centrální vysavače Duovac pro čistý domov

Ulehčete si úklid domácnosti s centrálními vysavači, které představují zdravé, výkonné a snadné luxování. Montáž centrálních vysavačů Duovac provádíme do novostaveb i rekonstruovaných budov. Centrální vysavače pomáhají udržovat dokonale čistou domácnost a zdravé prostředí bez cirkulace dráždivého prachu v obytných prostorech. Díky tomu jsou vhodné v boji proti alergii.

Vysoký sací výkon
Snadná obsluha
Čistý vzduch bez cirkulace prachu
Až 25 let záruka na vybrané agregáty

Snadný úklid s vysokým sacím výkonem

Centrální vysavače pro domácnost změní vaše vnímání úklidu. Jejich předností je snadná obsluha bez věčného boje s elektrickými kabely a neustálého přemísťování vysavače. Dostatečně dlouhá a ohebná hadice většinou postačí k vysátí celého patra z jedné zásuvky.

Kvalitní úklid s centrálními vysavači Duovac zaručuje vysoký sací výkon, který domácnost účinně zbaví prachu, nečistot a alergenů. S předřazenou separační nádobou lze vysavač použít také na popel z krbu. Výkonné sací agregáty se umísťují do technických místností či garáží. Díky tomu je centrální vysavač v domácnosti prakticky bezhlučný.

Pomáhá v boji proti alergii

Centrální vysavače Duovac pomáhají v boji proti alergii. Nasátý vzduch je přefiltrován a vyveden zcela mimo dům. Tím je zajištěna 100% filtrace. Společně s nečistotami se také zbavíte roztočů a alergenů. Podlahová štěrbina Vacpan zároveň spolehlivě vysaje všechny kouty a těžce přístupná místa.

    Proč zvolit centrální vysavače Duovac?
  • Nejtišší na trhu
  • 50 % podíl na českém a slovenském trhu centrálních vysavačů
  • Výkonný filtr SILPURE
  • Doživotní záruka vybrané agregáty

Instalace centrálních vysavačů

Montáž centrálních vysavačů provádíme pro novostavby i rekonstruované domy. Realizace centrálního vysavače je možná také pro domácnost v bytě. V bytech lze sací agregáty umístit například na lodžii či do skříně s vývodem vzduchu mimo byt. Antistatické potrubí s dostatečným průměrem a malým poloměrem odbočovacích kolen se nezanáší a nevyžaduje žádnou údržbu.

Investujte do výkonných centrálních vysavačů Duovac

Hledáte výkonný centrální vysavač pro rodinné domy a byty? Investujte to špičkových vysavačů Duovac, které zaujímají více než poloviční podíl na českém a slovenském trhu. Zavolejte nebo vyplňte kontaktní formulář a probereme s vámi návrhy řešení instalací.

Z dalších stavebních činností se zaměřujeme na realizace čistíren odpadních vod, stavbu železobetonových konstrukcí a instalaci tepelných čerpadel vzduch-voda. Kontaktujte nás, se vším vám rádi pomůžeme. Působíme v okresech Cheb, Karlovy Vary a Sokolov.


Copyright © 2022 | GDPR | FUTURE BAU s.r.o. | Cheb