Železobetonové monolitické konstrukce na klíč

Monolitické železobetonové konstrukce se využívají pro stavbu moderních rodinných domů, komerčních budov i průmyslových staveb. Provádíme jak kompletní výstavbu monolitických konstrukcí na klíč, tak i realizace dílčích stavebních částí, kterými jsou stropy, stěny či železobetonové sloupy a pilíře.

Moderní vzhled
Pevná a odolná konstrukce
Rychlá výstavba
Kompletní zhotovení na klíč

Přednosti moderních monolitických konstrukcí

Monolitické železobetonové konstrukce vynikají svým moderním designem a výbornými užitnými vlastnostmi. Jejich přednostmi jsou vysoká pevnost až 50 MPa, odolnost vůči mechanickému poškození, ohnivzdornost a výjimečná trvanlivost, díky které disponují monolitické konstrukce nepřekonatelnou životností. Monolitické stavby zároveň vynikají optimální tvárností, která umožňuje realizace nejrozmanitějších konstrukčních tvarů. Vylévání betonem přitom umožňuje rychlý průběh stavebních prací.

Z železobetonu stavíme jak občanské, komerční a administrativní budovy, tak i průmyslové objekty a projekty dopravní a vodohospodářské infrastruktury. Na klíč běžně realizujeme rodinné domy, čističky odpadních vod, podzemní podlaží objektů, garáže, opěrné zdi, stropní konstrukce, sloupy, skelety objektů, vany bazénů a mnoho dalších monolitických staveb.

  Monolitické konstrukce jsou vhodné pro:
 • moderní rodinné domy
 • administrativní a komerční budovy
 • průmyslové budovy
 • vodohospodářské a dopravní stavby

Využíváme vlastní rámové bednění DOKA

Disponujeme vlastním profesionálním bedněním značky DOKA. Systémové rámové bednění DOKA nám umožňuje realizace stěn, stropů a sloupů i dalších stavebních prvků v perfektní kvalitě. Systémové rámové bednění disponuje negativním uspořádáním rámu, které ulehčuje montáž a minimalizuje finální opravy celého povrchu. Předností bednění DOKA je čistý a hladký povrch betonu bez otisků vrutů a dalších spojovacích prvků.

  Výhody bednění DOKA:
 • čistý a hladký povrch
 • povrch bez otisků vrutů a konstrukčních prvků
 • rychlá výstavba konstrukcí

Pro vyztužení monolitických konstrukcí používáme roxory z kvalitní betonářské oceli. Speciálně vyvinutá betonářská ocel zaručuje stavbám maximální pevnost a stabilitu.

Objednejte si termín nezávazné schůzky

Hledáte zhotovitele kvalitních železobetonových konstrukcí? Potřebujete zhotovit železobetonové stavební desky, stropy či pilíře? Vyplňte kontaktní formulář nebo zavolejte. Na klíč zhotovíme kompletní stavby i jednotlivé dílčí části.

Společnost FUTURE BAU s.r.o. zároveň instaluje energeticky šetrná tepelná čerpadla a rekuperaci vzduchu pro nízkoenergetické domy. Působíme v okresech Cheb, Sokolov, Karlovy Vary a v jejich širokém okolí.

FUTURE BAU s.r.o. Cheb – výstavba monolitických konstrukcí na klíč.


Copyright © 2022 | GDPR | FUTURE BAU s.r.o. | Cheb