Špičkové rekuperační jednotky Zehnder

Nevypouštějte teplo větráním zbytečně ven. Snižte své náklady za vytápění s moderní rekuperací vzduchu. Společnost FUTURE BAU s.r.o. provádí vzduchotechnické práce a instalaci špičkových rekuperačních jednotek Zehnder. Rekuperaci vzduchu instalujeme pro nové i rekonstruované rodinné domy, byty i komerční nemovitosti. Větrejte efektivně s rekuperací Zehnder.

Větrání bez úniku tepla
Snížení energetických ztrát
Čistý vzduch bez alergenů a pylů
Zvýšení komfortu domácnosti

Zdravé větrání bez tepelných ztrát

Rekuperace vzduchu představuje zpětné získávání tepla ze vzduchu, které je z domácností či kanceláří odváděno do vnějšího okolí. Rekuperovat lze také odpadní vzduch a teplo z průmyslových zařízení. Naše společnost se ale zaměřuje na zpětné získávání tepla z rezidenčních a administrativních nemovitostí.

Rekuperace vzduchu umožňuje šetrné větrání domů bez ztráty tepelné energie. Odpadní vzduch totiž předá ve speciálním výměníku své teplo čerstvému vzduchu, který je vzduchotechnikou přiváděn do domu. V létě lze rekuperační jednotky Zehnder využít naopak pro chlazení.

Čistý vzduch bez alergenů a pylů

Předností zpětného získávání tepla je optimální přívod čerstvého a zdravého vzduchu, který je filtry zbaven pylů a alergenů. Pro alergiky je vhodné také instalování centrálních vysavačů, které odpadní vzduch odvádějí mimo dům. Pravidelná výměna vzduchu předchází tvorbě kondenzované vlhkostí a vzniku plísní.

Největší výhodou inteligentní vzduchotechniky Zehnder s ohřevem vzduchu je úspora nákladů za vytápění. Řízené větrání s rekuperací totiž neodvádí teplo z bytu. Montáž je proto využívaná pro nové nízkoenergetické i pasivní domy a rekonstruované nemovitosti. Vyšších úspor nákladů dosáhnete v kombinaci s instalováním tepelných čerpadel, jejich prodej také nabízíme.

Instalace rekuperačních jednotek

Provádíme kompletní vzduchotechnické práce od návrhu řešení, přes instalace až po servis rekuperačních technologií. Součástí realizace jsou stropní rozvody vzduchu, montáž centrální nebo nástěnné pokojové rekuperační jednotky, instalace řídicího systému a další nezbytné práce. Na rekuperační jednotky Zehnder poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Zvyšte komfort vašeho domova

Hledáte prodej a instalaci kvalitního rekuperačního systému vzduchu do pasivního domu? Kontaktujte nás telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře. Realizace rekuperace vzduchu provádíme pro novostavby i rekonstruované nemovitosti.

A pokud se chystáte stavět dům, využijte naší nabídku zhotovení železobetonových monolitických konstrukcí. Stavební a montážní práce převážně realizujeme v celém kraji Karlovy Vary i v okolních okresech.

FUTURE BAU s.r.o. Cheb, Sokolov – montáž a servis rekuperačních jednotek Zehnder.


Copyright © 2019 | GDPR | FUTURE BAU s.r.o. | Cheb