Moderní tepelná čerpadla IVT

Šetřete náklady za vytápění s účinnými tepelnými čerpadly švédského výrobce IVT. Moderní tepelná čerpadla instalujeme do nízkoenergetických novostaveb i rekonstruovaných rodinných a komerčních budov. Získejte stabilní zdroj vytápění, který je levnější než vytápění plynem či elektřinou.

Ekologické a úsporné vytápění
Snížení nákladů za energie
Krátká doba návratnosti investice
Vhodné i pro rekonstruované domy

Tepelná čerpadla IVT - Ekologický, úsporný a stabilní zdroj vytápění

Tepelná čerpadla představují revoluční řešení ve vytápění a pro ohřev teplé užitkové vody. Tepelnou energii čerpadla získávají z okolního prostředí, zpravidla ze země nebo ze vzduchu. Podle zdrojů získávání tepla rozlišujeme tepelná čerpadla typu země-voda a vzduch-voda. Získaná tepelná energie slouží k topení či pro ohřev TUV.

Díky této technologii představují tepelná čerpadla moderní otopný systém pro vytápění a ohřev vody. Jejich předností jsou nízké provozní náklady a ekologický provoz bez zatížení životního prostředí. Úspornost vytápění ještě zvýšíte investicí do rekuperační jednotky s řízeným větráním.

    Výhody tepelných čerpadel
  • Řešení pro nízkoenergetické domy
  • Levnější než elektřina a plyn
  • Bezobslužný provoz
  • Stabilní teplota po celý den

Instalace tepelných čerpadel pro rodinné a komerční budovy

Ve společnosti FUTURE BAU s.r.o. se specializujeme na realizace tepelných čerpadel pro rodinné domy a komerční i průmyslové budovy. Tepelné čerpadlo lze zároveň využít jako zdroj ohřevu vodu pro bazény.

V případě instalace tepelného čerpadla země-vzduch naše činnost zahrnuje zhotovení vrtu a výkopových prací pro rozvody tepelného média. V případě instalace tepelného čerpadla vzduch-voda není nutní provádět výkopové práce. Postačí nainstalovat venkovní výměníkovou jednotku, kterou napojíme na otopnou soustavu.

Moderní tepelná čerpadla umožňují také chlazení v horkých letních dnech. A díky jejich efektivnímu odhlučnění nebude ani vědět, že pracují. Kromě tepelných čerpadel také provádíme také instalaci výkonných centrálních vysavačů a stavbu obecních i firemních ČOV.

Švédský výrobce IVT

Zaměřujeme se na prodej kvalitních švédských čerpadel IVT, která jsou navržena pro náročné skandinávské podmínky. Díky tomu tyto tepelná čerpadla pravidelně vítězí ve spotřebitelských testech. Společnost IVT vyrábí tepelná čerpadla více než 40 let a v Česku patří mezi největší dodavatele tepelných čerpadel. Součástí instalace je také záruční i pozáruční servis.

Investujte do úsporného a ekologického vytápění

Hledáte kvalitní tepelné čerpadlo pro rodinný dům? Zavolejte nám nebo napiště pomocí kontaktního formuláře a probereme veškeré aspekty instalace a nákladů pro zhotovení vytápění v konceptu země-voda, vzduch-voda. Instalace nejvíce provádíme v okresech Cheb, Karlovy Vary a Sokolov. Po domluvě je možné instalovat tepelná čerpadla i ve vzdálenějších lokalitách.

Tepelná čerpadla IVT – budoucnost úsporného vytápění.


Copyright © 2022 | GDPR | FUTURE BAU s.r.o. | Cheb